ZHENGZHOU HANLIN AMUSEMENT EQUIPMENT MANUFACTURING CO.,LTD. 86--13213043229 hanlinamusement@foxmail.com
Çocuklar ve Yetişkinler İçin Oyun Alanı Macera Kapalı Halatlar Kursu

Çocuklar ve Yetişkinler İçin Oyun Alanı Macera Kapalı Halatlar Kursu

 • Vurgulamak

  Yüksek yoğunluklu Kontrplak Kapalı Halatlar Kursu

  ,

  Galvanizli Çelik Boru Kapalı Halatlar Kursu

  ,

  Oyun Alanı macera ipleri kursu

 • Boy
  özelleştirilmiş
 • Malzeme
  Galvanizli Çelik + halat + ahşap
 • Tasarım
  Alan alanınıza göre
 • Öğe adı
  Macera Kapalı İpler Kursu
 • Garanti
  1 YIL
 • Renk
  isteğe bağlı
 • Menşe yeri
  Çin
 • Marka adı
  Hanlin
 • Sertifika
  ISO9001
 • Model numarası
  Kapalı İpler Kursu1
 • Min sipariş miktarı
  10 metrekare
 • Fiyat
  Negotiate
 • Ambalaj bilgileri
  Ahşap Kasalar
 • Teslim süresi
  20 gün
 • Ödeme koşulları
  L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
 • Yetenek temini
  10000/Set/Yıl

Çocuklar ve Yetişkinler İçin Oyun Alanı Macera Kapalı Halatlar Kursu

Çocuklar ve Yetişkinler İçin Kapalı İpli Kapalı Macera Oyun Parkı

Hepimizin bildiği gibi, yüksek kaliteli, güvenli ve güvenilir Kapalı İpler Kursu Çocuklar ve Yetişkinler İçin Halatlı Oyun Parkı Kursu, yatırımcıların kâr etmesinin birincil garantisidir!Hanlin Çocuklar ve Yetişkinler için Halatlı Kapalı Macera Oyun Alanı aşağıdaki avantajlara sahiptir:

1. Güvenilir kalite

Kalite, her şeyin garantisidir ve uzun süreli çalışma için bir ön koşuldur.Sadece iyi kalite, Çocukların endişelenmeden oynayabilmeleri için İpli Kapalı Macera Oyun Alanı Kursunun uzun süreli çalışmasını garanti edebilir.

2. Zengin stiller ve renkli görünüm

Çocuklar ve Yetişkinler İçin Kapalı İpli Kapalı Macera Oyun Parkı, stil açısından zengin ve renkli bir görünüme sahipse çocukların ilgisini çekebilir.Sıcak ve renkli renkler çocukları mutlu eder ve oynamaya olan ilgilerini arttırır.

3. çekici

Çocuklar ve Yetişkinler İçin Kapalı İpler Kursu ile İyi Kapalı Macera Oyun Alanı, çocuklar bilinçsizce gördüklerinde oynama dürtüsüne sahip olacaklar.Çocukların gözünde, dikkatlerini çeken ve başka yerlere gitmek istemeyen bir gizem duygusu vardır.

4. Zengin proje çeşitliliği

Çocukların merakları ve keşfetme istekleri çok güçlüdür.Tek bir proje çocukların kalbini tatmin etmekten uzaktır.Zengin projeler, Çocuklar ve Yetişkinler için İpli Kapalı Macera Oyun Parkı'nın oynanabilirliğini artırıyor ve çocukları oyalıyor.

5. Belli bir zorluk derecesi var

Çocukların rekabet etme hevesini hedefleyen, belli bir zorluk derecesine sahip zorlu projeler tasarlamak, daha fazla çocuğu denemeye, başkalarını yenmeye ve kendilerini kanıtlamaya çekebilir.

6. Bilimsel zorluk kombinasyonları ile donatılmıştır

Çocuklar ve Yetişkinler için Halatlı Kapalı Macera Oyun Alanı Kursu, çocukları hayal kırıklığına uğratmak için çok zor ve sıkıcı hissettirmek için çok basit.Bu nedenle Çocuklar ve Yetişkinler İçin İpli Kapalı Macera Oyun Parkı, çocukların yaşlarına göre zorluk ve kolaylık açısından bilimsel olarak tasarlanmalı ve birleştirilmelidir, böylece çocuklar büyüyebilir ve büyüme sırasında genişlemenin getirdiği mutluluğu hissedebilir ve eğlenebilir. beden ve zihin.

Çocuklar ve Yetişkinler İçin Kapalı İpli Kapalı Macera Oyun Alanı Kursu açıklaması

Ürün adı Macera Kapalı İpler Kursu
Ana Malzeme Galvanizli Çelik Boru+Yüksek yoğunluklu Kontrplak veya Plastik
Kapasite 40-80 kişi

Çocuklar ve Yetişkinler İçin Kapalı İpli Kapalı Macera Oyun Parkı

Çocuklar ve Yetişkinler İçin Oyun Alanı Macera Kapalı Halatlar Kursu 0

 

Çocuklar ve Yetişkinler İçin Oyun Alanı Macera Kapalı Halatlar Kursu 1

Çocuklar ve Yetişkinler İçin Oyun Alanı Macera Kapalı Halatlar Kursu 2

Çocuklar ve Yetişkinler İçin Kapalı İpli Kapalı Macera Oyun Parkıpüretim hattı

HANLIN, Çin'deki orijinal bir fabrikadır, çocuklar ve yetişkinler için motorsuz eğlence ekipmanları tasarlama ve üretme ve kurma konusunda uzmanlaşmıştır.

Ana kategori, peyzaj teması paslanmaz kombine kaydırak, dışa bağlı çocuk halat ağı ve tırmanma, yeşil arazi bağlantılı eğlence ekipmanları, su parkı, vurmalı çalgılar, ahşap serisi cihazlar, vb. dahil olmak üzere standart dışı özelleştirilmiş tema oyun alanı ekipmanıdır. çocuklar Çin'in içindeki ve dışındaki alışveriş merkezlerine, okullara, ticari parklara, konut topluluklarına ve eğlence merkezlerine satılmaktadır.

 

Kapalı İpler Kursu İşbirliği Sürecimiz

1. Ücretsiz tasarım ve danışmanlık: Bedeninize, ilgi çekici yerlere ve bütçenize göre özelleştirilmiş ücretsiz bir tasarım yapabiliriz.3D tasarımlarımızda isteklerinize uygun tüm bölgeleri çizebiliriz, böylece parkın nasıl görüneceği netleşir.Fikirleriniz, bilgimiz ve yaratıcı tasarımcılarımızla birlikte açık hava oyun alanının tüm beklentilerinizi aşacağına inanıyoruz..

2. Satış ve üretim: Her iki tarafı da özellikle müşterilerin çıkarlarını korumak için müşteri, ayrıntılı sözleşme şartları ile alibaba platformunda sipariş verebilir, Hanlin fabrikası buna göre üretim ve teslimatı organize edecektir.

3. Kurulum: Genellikle kurulum şartları yukarıdaki tabloda belirtildiği gibi olacaktır, müşterinin talebine göre belirlenebilir.

4. Satış sonrası servis: Hızlı aşınan parçalar ve sarf malzemelerinin yanı sıra bileşenlerin garantisi . 1-3 yıl boyunca farklı miktar ve zamanda satış sözleşmesinde listelenecektir;