ZHENGZHOU HANLIN AMUSEMENT EQUIPMENT MANUFACTURING CO.,LTD. 86--13213043229 hanlinamusement@foxmail.com
Özelleştirilmiş Okul Öncesi Çocuklar Kapalı Oyun Ekipmanları Yumuşak Oyun

Özelleştirilmiş Okul Öncesi Çocuklar Kapalı Oyun Ekipmanları Yumuşak Oyun

 • Vurgulamak

  PU LLDPE Kapalı Oyun Ekipmanları

  ,

  PVC Okul Öncesi Kapalı Oyun Ekipmanları

  ,

  EPE yumuşak oyun çocuklar kapalı oyun alanı

 • Tip
  Kids Home soft play/Kapalı oyun alanı ekipmanları
 • Renk
  istediğiniz gibi herhangi bir renk
 • Garanti
  12 ay
 • Malzeme
  Plastik Oyun Alanı, PVC
 • Boy
  istediğiniz gibi herhangi bir renk
 • İsim
  Kapalı Oyun Ekipmanları
 • Menşe yeri
  Çin
 • Marka adı
  HANLIN
 • Sertifika
  ISO9001
 • Model numarası
  Kapalı oyun alanı 1
 • Min sipariş miktarı
  10 metrekare
 • Fiyat
  Negotiable
 • Ambalaj bilgileri
  Konteynerler
 • Teslim süresi
  20 gün
 • Ödeme koşulları
  L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
 • Yetenek temini
  100000/Yıl

Özelleştirilmiş Okul Öncesi Çocuklar Kapalı Oyun Ekipmanları Yumuşak Oyun

Çocuk Oynamak İçin Özel Tasarım Okul Öncesi Kapalı Oyun Ekipmanları

Kapalı oyun alanı ekipmanları, müşterilerin çevrimiçi ve çevrimdışı oyuncak satın alabilecekleri perakende oyuncak mağazasına sahiptir.Tipik bir örnek The Happy Lark'tır.Genel olarak konuşursak, bir perakende mağazası, bu müşterileri mağazalarına çekmek için bir cazibe ve kolaylık işlevi görür.Ev sahipleri aileleri başarılı bir şekilde kapıdan içeri soktuğunda, sadece oyun ekipmanları müşterilerin dikkatini çekmeyecek, aynı zamanda butik oyuncakların yanı sıra mükemmel müşteri hizmetini de çekecektir.Bu nedenle, üstün oyuncaklar sağlamak ve tatmin edici müşteri hizmetleri sağlamak, yüksek kaliteli ekipmanı kanıtlamak kadar önemli olacaktır.Bunların her ikisi de yapıldığında, müşterinizi oyuncak alışverişi ve hediye için başvurulacak kaynak haline getirebilirsiniz.

.Hanlin Kapalı Oyun Ekipmanları açıklaması

Malzeme güvenliği ve tasarım güvenliği dışında her şey özelleştirilmiştir
Bileşenler Kapalı oyun alanı ekipmanları
Boru Sonrası 114 mm çapında ve 4 mm kalınlığında sıcak galvanizli boru
Çerçeve Çelik Boru 48 mm çapında ve 3.5 mm kalınlığında sıcak galvanizli boru
Saf Ahşap Plastik ahşap, kömürleşmiş ahşap, ananas, kafur ağacı, antiseptik ahşap vb.
Kat Ahşap 15mm-20mm kalınlık
Plastik bileşenler LAYPE
Dolgu Minderi 2-4 cm kalınlığında EPE;2cm kalınlık ve yoğunlukta sünger 35.
Kaplama Deri 0.7-1.0mm kalınlığında PVC ve PU

Kapalı Oyun Alanı Ekipmanları İşbirliği Sürecimiz

1. Ücretsiz tasarım ve danışmanlık: Müşteri, ayrıntılı site boyutlarını ve çatı açık yüksekliği, kolonlar ve diğer engellerin özellikleri ve giriş boyutunun paylaşılması gereken kapalı oyun alanı ekipman planını sağlar.Site durumu ve iletişim üzerinden bir şema yapıyoruz, müşterinin talebine ve bütçesine göre revize edildikten sonra nihai detay çizimi verilecektir.

2. Satış ve üretim: Her iki tarafı da özellikle müşterilerin çıkarlarını korumak için müşteri, ayrıntılı sözleşme koşulları ile platformda sipariş verebilir, Hanlin fabrikası buna göre üretim ve teslimatı organize edecektir.

3. Kapalı oyun alanı ekipmanlarının montajı: Genel olarak kurulum şartları yukarıdaki tabloda belirtilenlerle aynı olacaktır, müşterinin talebine göre belirlenebilir.

4. Kapalı oyun alanı ekipmanlarının satış sonrası servisi: Hızlı aşınan parçalar ve sarf malzemelerinin yanı sıra bileşenlerin garantileri 1-3 yıl boyunca farklı miktar ve sürelerde satış sözleşmesinde listelenecektir;

Sahibi için kapalı oyun alanı ekipmanları tasarlamadan önce, sadece genişlik, uzunluk ve yükseklik özelliklerini değil, mekanınızın tüm detaylarını öğreniyoruz.Ama aynı zamanda giriş için en iyi yer neresi, direğin nasıl emniyete alınacağı... Tema, işlev, stil ve öğeler açısından gereksinimlerinizi net bir şekilde anlayın.Yerinizden en iyi şekilde yararlanın, oyun etkinliklerinin ve aktivitelerin doğru karışımına sahip olun, en iyi görünürlüğe sahip olun, en iyi oyun kabiliyetine ve güvenliğe sahip olun!Siz tamamen tatmin olana ve bu kapalı oyun alanını sevene kadar tasarımı revize etmeye devam edeceğiz, oyun alanınız çocuklar için en çekici olacak.Zaten seçim için birçok temamız ve referans için yüzlerce mevcut tasarımımız var, ayrıca çocuk oyun alanında seçiminizi en üst düzeye çıkarmak için bileşenlerin ve malzemelerin listesini yapıyoruz.Kendimizi oyun alanı sahibinin yerine koyuyoruz.

Kapalı Oyun Ekipmanları Oyun Sitesi

Özelleştirilmiş Okul Öncesi Çocuklar Kapalı Oyun Ekipmanları Yumuşak Oyun 0Özelleştirilmiş Okul Öncesi Çocuklar Kapalı Oyun Ekipmanları Yumuşak Oyun 1