ZHENGZHOU HANLIN AMUSEMENT EQUIPMENT MANUFACTURING CO.,LTD. 86--13213043229 hanlinamusement@foxmail.com
2-12 Yaş Arası Çocuklar İçin Yeni Tasarım Ticari Kapalı Oyun Alanı

2-12 Yaş Arası Çocuklar İçin Yeni Tasarım Ticari Kapalı Oyun Alanı

 • Vurgulamak

  3D 3-12 yıl tema parkı ekipmanları

  ,

  pvc 2-12 yıl tema parkı ekipmanları

  ,

  3D pvc soft play kapalı oyun ekipmanları

 • Renk
  Özelleştirilmiş Renk
 • Tip
  Kapalı Oyun Ekipmanları
 • Malzeme
  sünger+ahşap+pvc
 • kullanım
  Çocuklar Kapalı Oyun Alanı
 • Tema
  Özelleştirilmiş tema, Net oyun, Uzay, Şeker
 • Kurulum
  3D Kurulum Talimatları
 • Menşe yeri
  Çin
 • Marka adı
  HANLIN
 • Sertifika
  ISO9001
 • Model numarası
  Kapalı oyun alanı 1
 • Min sipariş miktarı
  10 metrekare
 • Fiyat
  Negotiable
 • Ambalaj bilgileri
  Kontrplak Kılıflar
 • Teslim süresi
  20 gün
 • Ödeme koşulları
  L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
 • Yetenek temini
  100000/Yıl

2-12 Yaş Arası Çocuklar İçin Yeni Tasarım Ticari Kapalı Oyun Alanı

2-12 Yaş Arası Çocuklar İçin Yeni Tasarım Ticari Kapalı Oyun Alanı

İç mekan oyun ekipmanları, ekonomi geliştikçe ve orta sınıf nüfus arttıkça, muazzam çocuk hizmetleri pazarının taleplerinden yararlanan gelişen bir iştir, ürün ve hizmet oynayan çocuklara yönelik küresel ihtiyaç, onlarca yıldır hızla büyümeye mahkumdur ve iç mekan için büyük pazar fırsatları yaratır. oyun alanı işi.

Hanlin Kapalı Oyun Alanı kapalı oyun alanı ekipmanı açıklaması

Ürün adı

Temalı Çocuk Kapalı Oyun Parkı ekipmanları

Ana Malzeme

Galvanizli Çelik Boru+Yüksek yoğunluklu Kontrplak veya Plastik+Yüksek yoğunluklu EPE Dolgu + Kaliteli PUcoat + Paslanmaz Donanım

Mevcut Temalar

Gizemli uzay teması, Şeker teması, Rüya okyanus teması, Macaron teması,

Orman teması, Romantik kar teması, İngiliz teması, Trambolin serisi vb.

Bölgeler veya Gezi Yerleri

kapalı oyun ekipmanları kum havuzu;çukur topları havuzu;Epp Köpük Yapı Taşları;demir zincir köprüsü;kapalı oyun alanı elektrikli bisiklet;posta hattı;kapalı oyun alanı ekipmanları dönen kova;yoga topu;kapalı oyun alanı neşeli dolaşmak;top salıncak;

Kapalı Oyun Ekipmanları Tema Resimleri

2-12 Yaş Arası Çocuklar İçin Yeni Tasarım Ticari Kapalı Oyun Alanı 0

2-12 Yaş Arası Çocuklar İçin Yeni Tasarım Ticari Kapalı Oyun Alanı 1

Kapalı Oyun Alanı Ekipmanları İşbirliği Sürecimiz

1. Kapalı oyun alanı ekipmanlarının ücretsiz tasarımı ve danışmanlığı: Müşteri, çatı net yüksekliği, kolonlar ve diğer engellerin özellikleri ve giriş boyutunun paylaşılması gereken ayrıntılı saha boyutlarını ve oyun alanı planını sağlar.Site durumu ve iletişim üzerinden bir şema yapıyoruz, müşterinin talebine ve bütçesine göre revize edildikten sonra nihai detay çizimi verilecektir.

2. Satış ve üretim: Her iki tarafı da özellikle müşterilerin çıkarlarını korumak için müşteri, ayrıntılı sözleşme şartları ile alibaba platformunda sipariş verebilir, Hanlin fabrikası buna göre üretim ve teslimatı organize edecektir.

3. Kurulum: Genellikle kurulum şartları yukarıdaki tabloda belirtilenlerle aynı olacaktır, Kapalı oyun alanı ekipmanı müşterinin talebine göre belirlenebilir.

4. Kapalı oyun alanı ekipmanlarının satış sonrası servisi: Hızlı aşınan parçalar ve sarf malzemelerinin yanı sıra bileşenlerin garantileri 1-3 yıl boyunca farklı miktar ve sürelerde satış sözleşmesinde listelenecektir;

Sahibi için kapalı oyun alanları tasarlamadan önce, sadece genişlik, uzunluk ve yükseklik özelliklerini değil, mekanınızın tüm detaylarını öğreniyoruz.Ama aynı zamanda giriş için en iyi yer neresi, direğin nasıl emniyete alınacağı... Tema, işlev, stil ve öğeler açısından gereksinimlerinizi net bir şekilde anlayın.Yerinizden en iyi şekilde yararlanın, oyun etkinliklerinin ve aktivitelerin doğru karışımına sahip olun, en iyi görünürlüğe sahip olun, en iyi oyun kabiliyetine ve güvenliğe sahip olun!Siz tamamen tatmin olana ve bu kapalı oyun alanını sevene kadar tasarımı revize etmeye devam edeceğiz, kapalı oyun alanı ekipmanınız çocuklar için en çekici olacak.Zaten seçim için birçok temamız ve referans için yüzlerce mevcut tasarımımız var, ayrıca çocuk oyun alanında seçiminizi en üst düzeye çıkarmak için bileşenlerin ve malzemelerin listesini yapıyoruz.Kendimizi oyun alanı sahibinin yerine koyuyoruz.

Hanlin Kapalı Oyun Ekipmanları Üretim Hattı

HANLIN, Çin'deki orijinal bir fabrika üreticisidir, çocuklar ve yetişkinler için motorsuz kapalı oyun alanı ekipmanı tasarlama ve üretme ve kurma konusunda uzmanlaşmıştır.Ana ürünlerimiz, Çin'deki ve dışındaki alışveriş merkezlerine, okullara, ticari parklara, konut topluluklarına ve eğlence merkezlerine satılan kapalı oyun ekipmanları, kapalı trambolin parkı ekipmanları, açık oyun ekipmanları, okul öncesi eğitim eğlence ekipmanları serisidir.

2-12 Yaş Arası Çocuklar İçin Yeni Tasarım Ticari Kapalı Oyun Alanı 2